Pravda o cukru

Pravda o cukru Image

Details e-Book Pravda o cukru

🗸 Author(s):
🗸 Title: Pravda o cukru
🗸 Rating : from 5 stars ( reviews)
🗸 Format ebook: PDF, EPUB, Kindle, Audio, HTML and MOBI
🗸 Supported Devices: Android, iOS, MacOS, PC and Amazon Kindle

Jak krevní cukr ovlivňuje kvalitu našeho života
10 triků, díky kterým si vyrovnáte hladinu glukózy v krvi bez držení diety a můžete dál jíst své oblíbené potraviny.

Chcete zlepšit svůj zdravotní stav, lépe spát, mít lepší náladu, více energie, lepší pleť, snížit chuť na sladké i svou hmotnost? To vše je možné. Díky jednoduchým fintám, které vám ve své knize představí biochemička Jessie Inchauspé, ve virtuálním světě známá jako Glucose Goddess, zpomalíte stárnutí organismu, ale přitom se nebudete muset vzdát svých oblíbených jídel, jež vám dělají radost. Jessie vychází z ověřených vědeckých poznatků i ze svého výzkumu. Díky jejím trikům se naučíte kontrolovat hladinu krevního cukru, což bude mít kladný dopad na vaše zdraví a náladu.
Glukóza neboli krevní cukr je malá molekula v těle, která výrazně ovlivňuje naše zdraví. Když jíme potraviny bohaté na škrob a cukr, uvolňuje se do krve. Devadesát procent z nás má v krvi příliš vysokou hladinu glukózy – a řada z nás o tom neví.
A jak se to projevuje? Neodolatelnou chutí na sladké, únavou, neplodností, hormonálními problémy, akné, vráskami… A po nějakém čase může dojít k rozvoji závažnějších obtíží, jako je cukrovka druhého typu, syndrom polycystických ovarií, rakovina, demence nebo kardiovaskulární problémy.
Jessie sestavila deset srozumitelných a originálních triků, díky nimž si hladinu glukózy v krvi vyrovnáte, a tak se zbavíte nepříjemných projevů, které její zvýšenou hladinu doprovází. Přitom ale nebudete muset držet dietu a můžete dál jíst své oblíbené potraviny. Své zdraví máte na dosah!
Výjimečná kniha, která vám zábavnou formou předá nejnovější vědecké poznatky a ukáže vám, jak mít svůj krevní cukr pod kontrolou a jak lze i malými změnami v jídelníčku dosáhnout velkého zlepšení zdravotního stavu.

USA Today a Wall Street Journal bestseller
 
***
 
Jessie Inchauspé (* 1992) je biochemička francouzského původu. Jejím cílem je předložit výsledky nejnovějších vědeckých výzkumů ve formě jednoduchých tipů přístupných běžným čtenářům a pomoci jim tak zlepšit své fyzické a duševní zdraví. Ve své první knize Pravda o cukru, která se stala mezinárodním bestsellerem a byla přeložena do 40 jazyků, sdílí překvapivé výsledky svých zjištění týkajících se zásadního významu krevního cukru na naše životy a nabízí účinné tipy, jak si s krevním cukrem poradit. Její instagramový profil Glucose Goddess, kde lidem pomáhá znovu se propojit se svým tělem, sleduje více než milion a půl uživatelů. Získala bakalářský titul z matematiky na anglické King’s College a magisterský titul z biochemie na Georgetownské univerzitě.

                                                                                       ***

„V chytrém průvodci biochemičky Jessie Inchauspé se do centra pozornosti dostává krevní cukr, dozvíte se, jak byste měli jíst, abyste měli více energie, omezili chutě na sladké a zlepšila se vám nálada… Díky tomuto inteligentnímu přehledu získáte spoustu hodnotných informací.“
Publishers Weekly

„Jessie Inchauspé je přímo rozená komunikátorka a sepsala velmi praktického průvodce, jak kontrolovat hladinu glukózy v krvi, dosáhnout co nejlepšího zdraví a dlouhověkosti.“
David Sinclair, Ph.D, profesor na Harvardu, kterého časopis TIME zařadil mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě

„Čtení této knihy jsem si nesmírně užil; Jessie dokonale chápe problém, který trápí řadu z nás – jak si udržet vyrovnanou hladinu krevního cukru –, zároveň nám nabízí jednoduché triky vycházející z vědeckých poznatků, které nám pomůžou zlepšit náš zdravotní stav.“
Michael Mosley, M.D., autor bestselleru Dieta jinak

„Není snazší způsob, jak můžete zhubnout, snížit krevní tlak a celkově zlepšit svou kondici, než si ‚zploštit glukózovou křivku‘, tvrdí biochemička Inchauspé ve své chytré knize plné nových poznatků. Objasňuje nám novou jednoduchou metodu, díky které přesně zjistíme, co se nám odehrává v těle a které potraviny nám znesnadňují hubnutí. Tato převratná příručka je zásobárnou tipů na dlouhodobé snížení hmotnosti a zlepšení zdravotního stavu.“
Nina Teicholzováautorka bestselleru Tuk – velké překvapení